www.hotel-ubytovani.com
Hotel Prostějov Gól - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Prostějov Gól - K hotelu přísluší parkovištěHotel Prostějov Gól - disponuje restauracíHotel Prostějov Gól -  je k dispozici připojení na internetHotel Prostějov Gól - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Prostějov Gól - přijímá kreditní karty VISAHotel Prostějov Gól - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Prostějov Gól - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Prostějov Gól - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Prostějov Gól - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 

Hotel Gól
U Stadionu 1, Prostějov 79601
Česká Republika
Hotel-Prostejov-Gol@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 2 °C
Noční tepl.: -5 °C
Vítr: 16 m/s
Hotel Gól ubytování Prostějov Aktuální počasí částečně oblačno
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel Gól - ubytování Prostějov | Vítejte

 
Hotel Prostějov Gól

Hotel Gól Prostějov - příznivá poloha a snadné parkování.

Hotel Gól se nachází uprostřed sportovní zóny, obklopen tenisovými kurty, zimním stadionem, lukostřeleckým hřištěm a cyklistickým oválem. Do centra města Prostějova je to 10 minut pěší chůze.

Ubytování v Prostějově:
Pro Vaše pohodlí nabízí hotel Gól 17 plně zařízených pokojů, každý se sociálním zařízením a wifi signálem. Hotelové pokoje prošly kompletní rekonstrukcí v roce 2012.

Všechny prostory hotelu jsou nekuřácké. Výhodou hotelu Gól v Prostějově je prostorné parkoviště, na kterém zaparkujete v jakoukoliv denní či noční dobu. Dále jsou Vám v hotelu k dispozici služby recepce a lobby bar.

Hotel Gól Prostějov ubytování:
Hotel disponuje 17 pokoji s kapacitou až 38 lůžek z toho 2x jednolůžkový pokoj, 9x dvoulůžkový pokoj a 6x dvoulůžkový pokoj s možností třetího lůžka. Všechny pokoje jsou kompletně vybaveny. Ubytování s domácím mazlíčkem za poplatek.

Hotel Gól stravování - restaurace:
Možnost stravování - Restaurace a pivnice U Hudečků, která je součástí objektu hotelu Gól v Prostějově nabízí příjemné posezení a možnost výběru pokrmů z denního menu nebo ze stálého jídelního lístku. K ubytování si lze objednat snídani, která se podává formou bufetu od 7 do 10.30 hodin a není zahrnuta v ceně ubytování.

Prostějov ubytování hotel Gól služby:
Za poplatek možnost zapůjčení fénu, žehličky a žehlícího prkna, také praní a žehlení prádla s dodáním do 24 hodin, či kopírování a tisk dokumentů. V hotelu pro hosty zajistí také: Lekci lukostřelby v letní sezóně – duben až říjen (pěšky 2 minuty), povolenky k lovu ryb na udici v soukromém revíru (autem 26 minut). Recepce je otevřena od 7.00 do 23.00 hodin a zajišťuje veškeré administrativní služby, drobný prodej a trezorovou službu.

Další služby pro hosty hotelu Gól v Prostějově - Internet zdarma, wifi připojení po celém hotelu, ve většině pokojů možnost i pevného připojení internetu. Telefon na pokoji – spojení s recepcí a popř. s ostatními pokoji. Rezervace vstupenek na kulturní akce, sportoviště či sportovní akce. Přivolání taxi služby – zdarma. Vyhledání autobusového či vlakového spojení. Zapůjčení čerstvého denního tisku – MF Dnes nebo zapůjčení knih v hotelové knihovně – zdarma. Buzení telefonem, prodej suvenýrů, lékárnička nebo rychlé přivolání lékaře.

Služby pro cyklisty - Individuální úschova kol, možnost praní dresů, cykloasistenční služby.

Ubytování Prostějov Hotel Gól pro firmy:
Hotelový lobby bar s rychlým občerstvením a příjemnou obsluhou je tím nejvhodnějším místem pro krátká soukromá či firemní setkání. Další nabídka hotelu Gól pro firmy, státní instituce, společnosti, podnikatele, živnostníky, hospodářské komory: Hotel Gól v Prostějově zajistí firemní školení, semináře, výjezdová zasedání, prezentační akce, meeting akce nebo jen ubytování a posezení s přáteli. Při ubytování skupin nad 15 osob a na delší dobu jak 2 dny hotel Gól poskytuje slevy.